Популярні товари

Портфелі зі шкіри крокодилів

Шкіряний портфель — необхідний атрибут ділової людини. Це не лише зручний спосіб переносити важливі документи, телефон, ноутбук, різні дрібниці, але і стильне доповнення образу. Портфель і аксесуари зі шкіри крокодила розкажуть оточенню про високий статус і бездоганний смак свого власника. Такі вироби характеризуються високою якістю й ексклюзивним дизайном. Елітні аксесуари повністю виправдовують свою вартість. Адже солідні статусні речі не можуть коштувати дешево.

Особливості й переваги чоловічих портфелів зі шкіри крокодила

Шкіра алігатора чудово підходить для виготовлення практичних і стильних сумок для чоловіків. Вона добре піддається обробці й фарбуванню. Дозволяє пошити шкіряні портфелі різного розміру в коричневих, чорних і інших відтінках. Ви легко зможете підібрати та купити відповідний за ціною варіант для створення сучасного образу упевненої в собі, успішної людини.

Серед особливостей портфелів з крокодилової шкіри варто виділити наступні:

  1. Ексклюзивний зовнішній вигляд. Натуральна шкіра крокодила має абсолютно різні за формою фактурні осередки. Може мати матову або глянсову поверхню. Оригінальна рельєфна шкіра виглядає стильно і дорого.
  2. Довговічність використання. Аксесуари зі шкури крокодила відрізняються тривалим терміном експлуатації. Їх можна використати для щоденного походу на роботу, брати з собою в дорогу або на важливу ділову зустріч. Натуральна шкіра стійко витримує перепади температур, вологу, дію ультрафіолету.
  3. Міцність матеріалу. Шкіра крокодила щільна, тому каркас виробу досить жорсткий, щоб захистити корпус ноутбука або смартфону від ушкоджень при не сильному ударі, падінні. Речі, що зберігаються в портфелі, не піддаються дії вологи, пилу.

Шкіряні вироби добре поєднуються між собою. Для створення стильного завершеного образу можна додатково замовити ремінь з крокодила. Ексклюзивні чоловічі аксесуари дозволять підкреслити індивідуальність власника.

Як вибрати модель чоловічого портфеля зі шкіри крокодила

Портфелі мають відмінності в ціні, дизайні і якості залежно від виробника. При виборі моделі звертаємо увагу не лише на те, скільки коштує виріб, але і на його основні характеристики:

  1. Форма — класичні чоловічі портфелі виготовляються у вигляді прямокутника. Така конфігурація найбільш зручна, щоб переносити теки з документами, ноутбук.
  2. Розмір — оптимальний варіант, коли портфель вміщує усі необхідні речі: документи А4, письмове приладдя, смартфон, гаманець і ін. 
  3. Кількість відділень — у чоловічих моделях можуть бути, як внутрішні, так і зовнішні кишені для телефону, візитівок, грошей. У деяких є велике відділення для ноута або документів.
  4. Ручки — портфелі з алігатора можуть оснащуватися однією масивною або двома тоншими ручками для перенесення сумки в руках. Деякі варіанти мають додатковий довгий ремінь, який дозволяє носити портфель на плечі.

Ще одна характеристика, що впливає на ціну виробу — наявність цифрового замку. Рекомендуємо замовити подібну модель для захисту особистих і корпоративних документів, техніки від крадіжки, стороннього втручання. 

Де купити оригінальний чоловічий портфель зі шкіри крокодила?

Пропонуємо придбати стильні і якісні шкіряні аксесуари в інтернет-магазині Thaiskin. Ми безпосередньо співпрацюємо з відомими тайськими брендами, внаслідок чого не завищуємо вартість товарів. 

У нас величезний вибір виробів з натуральної шкіри: брелоки, ремінці, сумки чоловічі гаманці із ската й інших екзотичних матеріалів. Можлива доставка товару під замовлення з Таїланду за 10–12 днів. Подивитися асортимент «вживу» ви можете, відвідавши наші офлайн торгові точки в Києві й Одесі. 

У консультантів інтернет-магазину можна уточнити, скільки коштує обраний аксесуар, його наявність і терміни доставки по Україні. Замовляйте портфелі з крокодилової шкіри для себе або на подарунок родичеві, другу, босові.