Популярні товари

Чоловічі сумки та клатчи зі шкіри крокодила

Сумки зі шкіри крокодила дуже гармонійно поєднуються зі строгим чоловічим стилем. Візуально підкреслюють статус і додають образу шику. 

Барсетку, гаманець або клатч з крокодилової шкіри можна узяти на діловий захід, де треба витримати відповідний стиль. Тайські гаманці, сумки, клатчі ремені — вироби з натурального матеріалу. Вони завжди будуть актуальні для тих, хто цінує якість у всьому. Популярність і практичність таких предметів доводять відгуки людей, які віддають перевагу виробам преміум-класу.

Переваги чоловічих сумок зі шкіри крокодила

Тайські шкіряні вироби з крокодила для чоловіків і аксесуари для жінок, мають ряд переваг:

  • Якість преміум-класу. Вони міцні й довговічні. Ви можете купити аксесуар, який прослужить вам довгі роки, а натуральний матеріал збереже свої естетичні властивості.
  • Зовнішній вигляд. Перевага, з якою складно посперечатися, адже така продукція виглядає красиво, дорого і вишукано.
  • Унікальність. Кожен виріб буде ексклюзивним внаслідок того, що візерунок шкіри кожного крокодила унікальний, і ніколи не повторюватиметься.

І це ще не усе плюси, які можна назвати. Оцінити їх можна тільки після того, як у вас з'явитися один з таких елементів.

Популярні моделі чоловічих барсеток з крокодилової шкіри

Серед представлених на сайті моделей, можна замовити для себе оптимальний варіант за прийнятною ціною:

  • Сумка на плечовому ремені в чорному кольорі. Утримує внутрішню кишеню на блискавках і зовнішньому відсіку без застібки. Закривається виріб за допомогою магнітної клямки. 
  • Чорна сумка на кодовому швейцарському замку. Містить 2 відділення на блискавці, 4 відсіки для візиток і кишеню для телефону. Має плечовий ремінь.
  • Клатч в коричневому виконанні з двома відділеннями на блискавці. Є 4 великих кишені й 12 прорізних відсіків для пластикових карт.

Моделі чоловічих сумок є в різних забарвленнях і модельних виконаннях. Тому кожен знайде щось відповідне за своїм смаком. 

Де купити чоловічу барсетку або клатч зі шкіри крокодила

Інтернет-магазин Thaiskin надає можливість замовити в Україні різні моделі сумок і інших шкіряних предметів для чоловіків з безкоштовною доставкою. Дізнайтеся, які чоловічі й жіночі аксесуари можна купити на нашому сайті. Консультанти підкажуть скільки коштують вироби з крокодилової шкіри, які робляться в Таїланді. У Києві та Одесі є торгові точки, куди ви можете прийти особисто, і подивитися увесь асортимент товарів і ціни. 

Що ми пропонуємо:

  • доставку в Київ, Одесу, по Україні й всьому світу;
  • низькі ціни для роботи за системою дропшипінг;
  • можливість купити сертифіковані товари високої якості.

Цікавитеся, скільки коштує чоловіча сумка або жіночий гаманець з Таїланду? Звертайтеся до нас, і ви отримаєте усю необхідну інформацію про вартість і спосіб замовлення продукції. Також читайте відгуки про чоловічі шкіряні аксесуари, щоб остаточно упевнитися в якості ексклюзивної продукції.