Популярні товари

Крокодиляча шкіра користується у модниць великою популярністю. Вироби з цього міцного матеріалу входять практично до кожної нової колекції іменитих модних будинків. Сумки зі шкіри крокодила займають окреме місце в гардеробах сучасних стильних жінок. Незвичайна текстура й орнамент матеріалу додають аксесуарам оригінальності, а одягові — характеру. Додаткові шкіряні елементи (наприклад браслети) допомагають створити цілісний образ.

Жіночі аксесуари з екзотичної крокодилячої шкіри виготовляються в Таїланді. Сумки доступні за прийнятними цінами, з доставкою протягом 1–2 днів до Києва, Одеси та інших міст. Купити тайські вироби з натурального матеріалу можна оптом. Щоб уточнити вартість замовлення, звертайтеся до консультантів інтернет-магазину Thaiskin.

Особлива текстура і переваги жіночих сумок зі шкіри крокодила

Шкури рептилій тайські фахівці вичиняють вручну. Багатоетапний процес зберігає унікальну текстуру горбистої шкіри, міцність й оригінальне забарвлення. Шкіряні вироби, такі як гаманці або сумки, виготовляють в різних колірних відтінках. Але найціннішими завжди залишаються натуральні візерунки. Яскраво виражені рогові пластини створюють неповторний орнамент. З невеликих шматочків виготовляють пояса або ремінці для годинника, які допоможуть гармонійно пов’язати між собою всі елементи вбрання. 

До переваг жіночих аксесуарів з натуральної крокодилячої шкіри належать:

  1. Висока міцність. Цей матеріал має прекрасну зносостійкість. Вироби зберігають форму тривалий час, не вигоряють.
  2. Широкий асортимент моделей. Маленькі, середні або великі сумки шиються з використанням цільного шматка матеріалу. Тому дві абсолютно однакові жіночі шкіряні сумочки відшукати практично неможливо.
  3. Низька вартість виробів при високій якості. Виробники з Таїланду випускають аксесуари за доступними цінами. А якщо врахувати довговічність і міцність виробів, то будь-яка модниця швидко забуде, скільки коштує така штучка.

Сумки зі шкіри крокодила створені, щоб підкреслювати вишуканість і розкіш жіночого гардероба. Стильні та оригінальні аксесуари ніколи не виходять з моди й не втрачають актуальності.

Як вибрати жіночу сумочку з оригінальної шкіри крокодила?

Для виготовлення більш дешевих аналогів виробів використовуються шкури алігаторів або кайманів. Ці натуральні матеріали мають схожу текстуру, але за багатьма властивостями значно відрізняються від крокодилячої. Наприклад, алігатори мають лусочки меншого розміру, а шкіра кайманів — велику жорсткість.

Щоб купити вироби з 100% крокодилової шкіри, варто пам'ятати кілька нюансів:

  • квадратики малюнка не можуть бути однакового розміру або повторюватися;
  • матеріал має нерівномірну різну товщину;
  • при натисканні на поверхні не мають залишатися сліди.

Замовити жіночі сумки зі шкіри екзотичної рептилії можна оптом і в роздріб. Доставка здійснюється до всіх міст України (Київ, Одеса, Дніпро та ін.). Дізнатися про вартість покупки, підібрати інші аксесуари, а також визначитись зі способом оплати, термінами й тим, скільки коштує доставка, можна у менеджерів магазину Thaiskin.