Популярні товари

Вироби з натуральної шкіри пітона і кобри

Шкіра змії на дотик м'яка і візуально гарна, добре піддається фарбуванню в різні кольори, при цьому не втрачає характерного природного малюнка. Вироби з пітона, кобри додадуть вашому образу шик і оригінальність. Незвичайну фактуру аксесуарів зі шкіри змії неможливо переплутати з іншими, наприклад, з ската.

Вироби зі шкіри змії

Недорого замовити клатчі, ремені та інші товари з екзотичної шкіри можна в нашому інтернет-магазині. Реалізуємо якісні та вишукані аксесуари з Таїланду. Не завищуємо ціну виробів. У нас передбачена доставка замовлення в Київ, Одесу, інші міста України та світу.

Відмінності і переваги шкіри змії

Це незвичайний матеріал, особливістю якого є:

  1. М'якість та еластичність — за відгуками користувачів, екзотична шкіра оксамитова на дотик, якщо добре придивитися, можна побачити на ній кожну лусочку. Потягніть одну з них і переконайтеся, — незважаючи на зовнішню тендітність, що вона дуже еластична і міцна.
  2. Дивовижна краса — шкіра пітона і кобри має унікальний візерунок з лусочок, який не повторюється двічі. Ви можете купити дійсно ексклюзивний виріб, іншого такого немає.
  3. Незвичайні властивості — якщо покласти руку на виріб з натуральної шкіри змії, можна відчути, як він нагрівається. Це дарує приємні тактильні відчуття.

Вироби з незвичайної, зміїної фактури можна купити для себе або вибрати відповідний за ціною подарунок прителю, родичу, колезі. Тайські аксесуари з екзотичних матеріалів, таких як пітон або кобра, здатні підкреслити високий статус того, кому призначений подарунок.

Популярні товари зі шкіри пітона

В нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент шкіряних виробів від виробників з Таїланду:

  • гаманці — мають відділення для купюр і монет, за рахунок невеликих розмірів легко поміщаються в клатчі або сумці;
  • ремені — чоловічі та жіночі варіанти відмінно доповнять повсякденний, діловий або святковий образ;
  • сумки — можна замовити за доступною вартістю компактні клатчі або моделі з ременем на плечі, якість натуральної шкіри і обробки на вищому рівні.
Вироби зі шкіри кобри

Цікавлять відгуки користувачів про вироби з пітона і кобри? Хочете дізнатися, скільки коштує шкіряний гаманець або ремінь? Вся інформація для вибору і замовлення тайських товарів з екзотичної шкіри є на нашому сайті. Також запрошуємо за покупками в наші офлайн-магазини в Києві і Одесі.

Особливості догляду за виробами зі шкіри змії

Декілька порад:

  • очищати шкіряний виріб по мірі необхідності м'якою щіткою або сухою тканиною;
  • можна обробити пом'якшуючими засобами, призначені для догляду за шкірою змії;
  • вибирати засоби, які не пошкоджують поверхню і не склеюють лусочки (ніякого масла і агресивних засобів).

Зберігайте вироби в добре провітрюваному і сухому місці, не наражайте прямому впливу тепла протягом тривалого часу.

Телефонуйте або пишіть нашим консультантам, щоб уточнити, скільки коштує обраний товар, умови доставки і можливість зменшення вартості при замовленні оптом. У нас можна недорого придбати вишукані і довговічні вироби з незвичайної шкіри пітона і кобри.