Популярні товари

Гаманці з натуральної шкіри пітона

Гаманці з унікальної шкіри пітона привертають увагу унікальним зовнішнім виглядом. Натуральний екзотичний матеріал дивує розкішшю і шармом. 

Тактильно шкіра змії приємна на дотик і разюче відрізняється від матеріалу, з якого виготовлені інші аксесуари. 

Гаманець (портмоне) з такої екзотичної шкіри обирають люди з високим положенням. На додаток до гаманця можна акцентувати свій образ стильним ременем з крокодила.

Унікальні вироби створюють в Таїланді. Ми працюємо із заводом-виробником, тому гарантуємо високу якість і прийнятну вартість. Наш інтернет-магазин організовує доставку по Україні — у Київ, Одесу та інші міста.

Переваги гаманців зі шкіри пітона

Зміїна шкіра унікальна: її малюнок постійно міняється залежно від віку рептилії. Матеріал може бути з множиною вкраплень різних кольорів, від чорного до помаранчевого і зеленого. 

Пітон вважається однією з найкрасивіших змій у світі. Усі візерунки на його шкірі неповторювані. Гаманець з пітона — стильний і престижний аксесуар, причому оригінальний — єдиний у світі. 

Шкіряні вироби дуже м'які та еластичні. Натуральний матеріал:

  • Має цікаву структуру. Шкура пітона відрізняється лускатою текстурою, тактильно відчувається її шорсткість. Приміром, шкіра кобри дрібніша і гладша.
  • Має природний блиск. Шкіра блищить і переливається різними кольорами на сонці. Натуральний матеріал завжди піддається обробці спеціальними оліями. Це надає виробам вишуканість, також текстура матеріалу стає гладшою і привабливішою.
  • Тонкий, але щільний. Шкура пітона досить міцна і зносостійка. Гаманці з неї матимуть первинний вигляд навіть через десятиліття.

Перераховані особливості гаманців (портмоне) — вагомий аргумент для замовлення або купівлі аксесуарів в нашому магазині, адже усі вироби з екзотичної шкіри пітона та інших рептилій високої якості. 

Скористайтеся каталогом сайту, щоб оцінити переваги моделей і дізнатися, скільки коштують оригінальні шкіряні гаманці з натуральної змії.

Увесь товар магазину «Тайскін» повністю оригінальний. За відгуками наших клієнтів, інтернет-магазин надає досить демократичні ціни. 

Подобаються вироби з екзотичного, натурального матеріалу? Зверніть увагу і на інші аксесуари, включаючи чоловічі гаманці зі ската, клатчі, сумки з інших рептилій і змій. Вони добре доповнять діловий стиль.

Як відрізнити гаманець з натуральної шкіри змії

Оригінальні тайські гаманці дуже популярні, тому у продажу часто з'являються підробки. Їх матеріал частково імітує візерунок зміїної шкури.

Щоб не попастися на хитрощі недобросовісних продавців, варто знати наступне:

  1. Справжні гаманці мають бархатисту поверхню з шорсткістю. Підробки — зазвичай з рівною і гладкою фактурою.
  2. У натуральної зміїної шкіри лусочки роздільні й чітко виділяються.
  3. Якщо потягнути лусочки, то ви відчуєте, наскільки матеріал еластичний і досить тонкий. 
  4. Візерунки на шкурі змії завжди унікальні, вони ніколи не повторюються. Якщо ви помітили на виробі схожі малюнки, то це явна підробка.
  5. Шкіра пітона може швидко нагрітися від дотику. Підробки не мають такої особливості.
  6. Досить навіть поцікавитися, скільки коштує гаманець. Зазвичай ціни підробних виробів значно нижчі, ніж оригінальних.

При створенні підробок часто використовують шкіру корів. Псевдогаманці мають низький термін експлуатації й візерунки на них швидко тьмяніють. 

Якщо дотримуватися всіх цих порад, ви зможете правильно вибрати оригінальний гаманець зі шкіри пітона. 

Де купити гаманець з натуральної шкіри пітона або кобри

За допомогою інтернет-магазину купити унікальний гаманець зі зміїної шкіри легко онлайн. На сайті ви можете подивитися відгуки про нашу продукцію. Вартість на товари визначається їх видом і матеріалом виготовлення. Також пропонуємо вам відвідати наші магазини в Києві та Одесі. 

Ви зможете особисто упевнитися в якості й ексклюзивности товарів від тайського виробника. У нашому асортименті є присутніми й інші аксесуари: чоловічі сумки з крокодила, клатчі, ремені, портфелі, ремінці для годинника. Є сертифікати якості.

Вигідна співпраця супроводжується хорошими цінами для оптових клієнтів. Ви зможете замовити одну річ або цілу партію. 

На додаток пропонуємо безкоштовну доставку по Україні й іншим країнам. Є можливість замовлення прямо з Таїланду. Це займе 10-12 днів.

Ви можете замовити товар, зателефонувавши або написавши нашим менеджерам за телефонами з розділу «Контакти». Оплата здійснюється різними зручними для вас способами, включаючи післяплату і прямий переказ коштів на банківські карти.