Портфель чоловічий зі шкіри крокодила чорний DCM 1527 S Black

Чоловічий портфель DCM 1527 S Black - незамінний аксесуар, коли потрібно мати при собі величезну кількість документів або інших речей. Класичний стиль підкреслять чорним кольором, додає образу офіційності і строгості. Сумка виготовлена ​​з натуральної шкіри крокодила.

Екзотичний матеріал має фактурну текстуру, м'яку і приємну на дотик. Розмір і форма кожної лусочки неповторні, що робить виріб унікальним. Шкіра з крокодила має високу міцність і еластичність, які дозволяють їй не псуватися більше 10 років.

Портфель створений для зручності, тому має багато відділень для документів, папок, а також - кишені для телефону і візиток. Надійний кодовий замок, вироблений в Швейцарії, убезпечить ваші речі. Завдяки твердим стінок можна не боятися, що всередині щось помнеться. М'яка зручна ручка не зітреться і не потріскається при постійному фізичному впливі.

Сумка DCM 1527 S Black з крокодилової шкіри прекрасно підійде до стилю casual, додавши до незворушності ділової елемент. Це виграшний аксесуар для кожного чоловіка.

Подаруйте собі стильний чоловічий шкіряний портфель з крокодила, щоб насолодитися якістю і практичністю.