breadcrumbs_revolution_theme

Шкіра ската

Шкіра ската - одна з найкрасивіших, незвичайних і, в той же час, міцних в світі. Вона стійка до порізів і розривів, практично не затирається, їй не потрібен ніякий особливий догляд. Шкіра ската не боїться вологи і навіть вогню! Ці якості оцінили шкіряні майстри ще в давнину, створюючи зі шкіри ската предмети побуту та одягу. Наприклад, в Японії її використовували для виготовлення військових обладунків і руків'я самурайських мечів.

Шкіра ската покрита своєрідним захисним хітиновим шаром - сотнями дрібних "намистин", які благородно переливаються на світлі. Ще однією відмінною особливістю шкіри ската є розсип великих "перлин" в центрі - залишок спинного хребта. Феноменальну міцність шкіра ската має завдяки особливому розташуванню волокон, які переплітаються між собою, на відміну, наприклад, від паралельних волокон коров'ячої шкіри.

Обробляють шкіру ската двома способами: залишають природну "горбисту" фактуру або шліфують, після чого поверхня її стає практично гладкою. У нашому магазині представлені вироби, виготовлені із застосуванням двох цих видів обробки. Скат не перебуває під загрозою зникнення, а тому ловля його є традиційним промислом в Південно-Східній Азії, зокрема - в Таїланді. Завдяки новітнім технологіям, помноженим на багатовіковий досвід кращих тайських майстрів, після вичинки і фарбування шкіра ската стає м'якою і еластичною, зберігаючи при цьому свої головні достоїнства - оригінальну красу і дивовижну практичність.

Ми раді представити в нашому магазині такі вироби зі шкіри ската: портмоне і гаманці, сумки та портфелі, ремені, а також аксесуари у великому асортименті.

 


 

Шкіра крокодила

Шкіра крокодила (алігатора) відрізняється високою міцністю і практичністю. Вона має унікальні структуру і рельєф, завдяки чому вироби з крокодилової шкіри різноманітні і оригінальні. Шкіра крокодила цінна сама по собі. Крім того, її обробка і фарбування - дуже дорогий і трудомісткий процес, що складається з великої кількості етапів і займає багато часу, і беруться за який лише деякі компанії в світі. Багато в чому, саме з цих причин вироби зі шкіри крокодила настільки престижні і дороги.

Візерунок і фактура однієї шкури крокодила різні в різних її частинах. Тому для розкрою шкіри крокодила застосовується виключно ручна праця. При цьому, майстру в рівній мірі необхідні багатий досвід і відточену майстерність, щоб безпомилково визначити, яка частина ідеально підійде для виготовлення того чи іншого виробу.

Ми співпрацюємо безпосередньо з крокодилячими фермами, розташованими на території Таїланду. Ці ферми займаються розведенням крокодилів і виробництвом виробів з їх шкіри відповідно до Конвенції про міжнародну торгівлю рідкісними видами тварин (CITES).

Престижні, довговічні і вишукані вироби зі шкіри крокодила випромінюють енергію найдавніших рептилій на Землі, вік яких налічує близько 200 мільйонів років. Придбавши у нас виріб зі шкіри крокодила, Ви зробите відмінний подарунок собі або своїм близьким, і за досить помірну ціну отримаєте по-справжньому ексклюзивну і високоякісну річ.

Ми раді представити в нашому магазині такі вироби зі шкіри крокодила: портмоне і гаманці, сумки та портфелі, ремені, а також аксесуари у великому асортименті.

 


Шкіра змії

Вироби зі шкіри змії, відрізняючись гарною практичністю і оригінальністю, а також відносно невисокою ціною, досить популярні в усьому світі. Кожен виріб по-своєму унікальний, оскільки фактура і малюнок шкіри неповторні. Краса зміїної шкіри, довговічність, м'якість, зручність в обробці і фарбуванні здавна відомі людям. Саме тому в країнах Південно-Східної Азії, де водиться величезна кількість плазунів, настільки розвинений і популярний промисел з ловлі і розведення змій.

У нашому магазині представлені вироби зі шкіри морської змії, а також пітона. Зміїна шкіра дуже еластична і гладка на дотик. При обробці шкіру або інтенсивно фарбують, завдяки чому виходять дуже яскраві і насичені кольори, або піддають меншій мірі обробки, залишаючи натуральні, розпливчасті і м'які відтінки. В одному і в іншому випадку, виріб зі шкіри змії, будь то портмоне, сумка або ремінь, порадує Вас якістю, індивідуальністю і довговічністю.

Ми раді представити в нашому магазині такі вироби зі шкіри змії: портмоне і гаманці, сумки та портфелі, ремені, а також аксесуари у великому асортименті.