Популярні товари

Міцна і незвичайна — саме така шкіра ската. З неї виготовляють оригінальні, статусні аксесуари, такі як чоловічі портфелі та валізи, гаманці. Вироби з екзотичної шкіри характеризують свого володаря як успішну людину з гарним смаком. Крім того, гаманець — незамінний чоловічий аксесуар, у відділах якого знайдеться місце для банківських карт, паперових купюр і мілких монет, робочого пропуску.

Незвичайний подарунок для чоловіка — гаманець зі шкіри ската

Хочете здивувати іменинника оригінальним і в той же час корисним подарунком? Варто замовити тайський гаманець з екзотичної шкіри. Такий подарунок:

 • Практичний — вироби з Таїланду мають 10 – 15 відділень для документів, карт, грошей. Є моделі у вигляді портмоне з розворотом або стандартні гаманці на блискавці.
 • Нетривіальний — зовнішній вигляд ската відрізняється унікальною фактурою. Можна купити виріб з «горбистою» поверхнею або гладкою, шліфованою.
 • Запам'ятовується — гаманець буде щодня нагадувати імениннику про дарувальника, викликати позитивні емоції завдяки неперевершеній якості та приголомшливому зовнішньому вигляду.
 • Універсальний — оригінальний аксесуар гідно оцінить чоловік будь-якого віку, його можна подарувати і на день народження, і на корпоративне свято.

Вартість презенту варіюється в межах 1000 – 3000 грн. При цьому якість на вищому рівні.

Чим цінується гаманець зі шкіри ската?

Вироби з цього матеріалу:

 • міцні — шкіра ската стійка до механічних пошкоджень (порізів, розтягувань, перегинів), впливу високих температур і вологи;
 • незвичайні — шкіра морського мешканця покрита безліччю дрібних «намистин», які в центрі утворюють ромб білого кольору;
 • довговічні — термін служби чоловічого гаманця з натурального матеріалу становить 7 – 10 і більше років.

Поверхня аксесуарів тактильно приємна, не втрачає презентабельності зовнішнього вигляду після тривалого щоденного використання. Їх можна поєднувати з іншими чоловічими атрибутами, наприклад, паском. Якщо замовити товари партіями, можна скористатися знижками на опт і отримати якісні аксесуари за зниженою ціною.

Як вибрати і купити чоловічий гаманець зі шкіри ската?

Перед тим, як замовити шкіряний виріб зверніть увагу на:

 1. Розмір — є компактні моделі у вигляді гаманця, складеного навпіл або купюрника, в який гроші лягають без згинів. Від цього залежить не тільки місткість, але і скільки коштує чоловічий гаманець.
 2. Розташування — виріб може бути горизонтального або вертикального типу. Вибирайте, виходячи з власної зручності.
 3. Відділи — обов'язково подивіться на внутрішній розворот гаманця, в описі товару вказується, яка кількість відділів є всередині і для чого вони призначені.
 4. Виробника — в нашому інтернет-магазині можна придбати аксесуари з Таїланду. Товари виготовлені з натуральної екзотичної шкіри відповідно до міжнародних стандартів.

У нас передбачена безкоштовна доставка тайських товарів в Київ, Одесу та інші міста України. Реалізуємо продукцію за ціною виробника. Надаємо знижки на опт. Уточнити скільки коштує покупка 3 – 5 і більше позицій з нашого каталогу можна у консультантів Thaiskin.

Замовляйте чоловічі гаманці зі шкіри ската за вартістю без націнок посередників, звернувшись в наш інтернет-магазин або відвідавши торгові точки в Києві, Одесі.