Як доглядати за крокодилової шкірою і почистити вироби з крокодила

Гаманці, сумки, ремені, портфелі з крокодила— статусні модні аксесуари, які при належному догляді прослужать десятки років. Екзотичний зовнішній вигляд виробів потрібно підтримувати, використову..

Як доглядати за виробами зі шкіри пітона

Речі та аксесуари зі шкіри пітона— вироби преміум-якості, відрізняються оригінальним зовнішнім виглядом і унікальними експлуатаційними властивостями. При правильному догляді шкіряні вироби порад..

Аксесуари зі шкіри змії: відмінності та особливості вибору сумок, поясів, чохлів

Натуральна шкіра — це класика, яка, мабуть, ніколи не втратить актуальності. Останні кілька років особливою любов'ю серед поціновувачів якісних і стильних речей користуються аксесуари з екзо..

Шкіра ската: як відрізнити підробку

Вироби з натуральної шкіри — стильний і елегантний аксесуар, що вигідно доповнює будь-який образ. Шкірка має унікальний малюнок і неповторний блиск. Володіти сумочкою або гаманцем з такої шкіри ..

Шкіра пітона — екзотичний шик і досконалість

Шкіра пітона — сучасний тренд в аксесуарах. Жіночі сумочки, чоловічі портмоне, витончені ремені з рептилій виглядають дорого і стильно. Для зміїних аксесуарів використовується шкіра: пі..

Шкіряна сумка: критерії вибору

Мода і суспільна думка припинили жорстко диктувати правила вибору аксесуарів. «Мені подобається» — сьогодні головний критерій для покупки будь-якої речі, в тому числі та шкіряної сум..

Як вибрати барсетку?

Барсетка з екзотичної шкіри в руках у чоловіка говорить про його статус і бездоганний смак. Оригінальна сумка виконує й практичну функцію: вміщує в себе смартфон, ключі від квартири та авто, портмоне,..

Як почистити шкіряну сумку

Сумку з натуральної шкіри сьогодні можна зустріти в гардеробі кожної модниці. А деякі панянки прагнуть придбати якісний аксесуар до кожного модного образу. Не дивно, адже сумочка з натурального матері..

Як підібрати сумку до одягу та взуття

Недарма кажуть: «Зустрічають по одягу». Зовнішній вигляд людини може багато що розповісти про неї: вказати на статус, наявність смаку і стилю. Одним з найяскравіших і часом дорогих аксе..

Улюблена сумочка жінок: вибираємо для себе клатч

До уваги жінок сьогодні представлений величезний вибір сумок, різних за фасоном, розміром, кольором, матеріалом й іншими характеристиками. За бажання можна підібрати аксесуар на всі випадки життя. ..

Як вибрати чоловічий гаманець

У світі сучасних технологій, банківських карт і безконтактної оплати в магазинах чоловічий гаманець і не думає втрачати актуальності. Аксесуар, який вважається не просто зручною річчю, а також є симво..

Гаманець — грошовий талісман, або як  «притягнути»  гроші

Більшість людей знає про силу талісманів для збільшення свого добробуту. Перевіривши на практиці їх роботу, навіть найзапекліші скептики кладуть у свій гаманець заповітну річ, яка буде приманювати хру..

Що важливо знати про вироби з крокодилової шкіри

Сумки, гаманці, ремені й інші аксесуари — якщо речі виконані з чудовою шкіри рептилії, вони одразу набувають особливого шику. Символ статусності, достатку і доброго смаку, такі вироби користують..

Як почистити шкіряний гаманець

Аксесуар, без якого рідко хто виходить з дому, предмет для зберігання паперових грошей, монет і кредиток, знайомий усім. Гаманець став постійним супутником у щоденному житті, ним користуються жінки, ч..

Що покласти в гаманець для залучення грошового потоку?

Гаманець 一 це не просто модний аксесуар, а домівка для грошей. Щоб купюри захотіли у ній «мешкати», і їх кількість постійно примножувалася, необхідно зарядити виріб сприятливою енергетикою..

Як відрізнити натуральну шкіру від штучної?

Натуральну шкіру завжди цінували за високу якість і стійкість до зношування. Але через високу вартість не кожен міг дозволити собі шкіряний виріб, тому матеріал почали виготовляти штучним шляхом. С..

Годинниковий ремінець зі шкіри крокодила: стиль і впевненість

Екзотична шкіра крокодила з Таїланду для годинникового ремінця ㅡ мрія всіх цінителів шкіряних виробів. Натуральна крокодиляча шкурка для наручних аксесуарів виглядає дорого, розкішно, статусно. Вироби..

Як відновити шкіряний рюкзак?

Рюкзаки, портфелі, сумки, валізи швидко зношуються при щоденному використанні: кути та ручки затираються, підкладка і відділення розриваються, блискавка ламається, а на поверхні утворюються подряпини ..

Чи можна дарувати ремінь чоловікові: прикмети та вірування

Вибір подарунка коханому чоловікові, другу, колезі, начальнику — завдання не з легких.  Адже так хочеться догодити з подарунком, щоб він припав до смаку, був практичний і корисний.  Оп..

Екзотична шкіра: за і проти

Гарний, незвичайний, міцний матеріал під назвою «шкіра екзотичних тварин» є популярним і улюбленим багатьма. Його поважають дизайнери, які створюють оригінальні речі, також гідно оцінюють ..

Популярні Статті

Як відрізнити шкіру крокодила від підробки при покупці сумки?

Як відрізнити шкіру крокодила від підробки при покупці сумки?

Вироби з якісної шкіри високо цінуються сучасною модною індустрією. Стильні аксесуари з натурального матеріалу завжди говорять про добрий смак свого господаря. А вироби зі шкір екзотичних тварин стали..

Що покласти в гаманець для залучення грошового потоку?

Що покласти в гаманець для залучення грошового потоку?

Гаманець 一 це не просто модний аксесуар, а домівка для грошей. Щоб купюри захотіли у ній «мешкати», і їх кількість постійно примножувалася, необхідно зарядити виріб сприятливою енергетикою..

Вироби з екзотичної шкіри: види, особливості та переваги

Вироби з екзотичної шкіри: види, особливості та переваги

Людина давно зрозуміла, що вироби з натуральної шкіри мають особливі якості. Вони міцні, зручні та практичні. Для виготовлення речей різного призначення люди освоїли безліч способів обробки цього цінн..

Чим відрізняється шкіра морської змії від пітона?

Чим відрізняється шкіра морської змії від пітона?

Шкіра рептилій — екзотичний матеріал, що дозволяє створювати неймовірно привабливі та унікальні вироби. Шкірки змій і пітонів використовуються для пошиття сумок і клатчей, ременів, гаманців і ін..